Güçlü şifa anlamına gelmekte olan Kyani ürünleri için söyelenen Kyani yasaklandı gibi konuların gerçeği yansıtamayacak kadar güçlü bir firma olduğu aşikar. Kyani yaban mersininden elde edilmiş zengin vitamin içeceğidir. Fiziksel veya zihinsel aşırı çalışan kişiler için takviye edici besin işlevini görmektedir. Kyani şikâyet içermeyen vitamin deposudur. Küçük olsa da güçlü bir ürün yelpazesi bulunmaktadır. Bu ürün Sağlıklı bir diyet parçasıdır. Dünyanın her yerinde, yüzlerce yıldır kullanılmaktadır. Ürünün içeriği kaliteli bitkilerden oluşur.

Kyani ürünleri 4 farklı bitkisel besin içeren bu ürün, takviye edici gıdadır. Ürünler şu şekildedir;

  • Sunrise 30 poşet
  • NitroFX 56 ml
  • Sunset 90 kapsül
  • Nitro plus 56 ml’dir.

Kyani Yasaklandı Mı? Kyani Ürünün Tarihi

Kyani yasaklandı mı? Alaska dilinden gelen, Kyani Dick ve Gayle powell Kyani olarak adlandırılan yaban mersini ile karşılaşmasıyla ortaya çıkar. K- yani mağdurları hiçbir koşulda bulundurulmaz. Kyani üründen memnun kalınmadığı takdirde 30 gün içinde iade hizmeti mevcuttur. Kyani yasaklandı aramalarının gerçeği yansıtmadığını anlamak güç olmuyor. Kyani Alaska kabinesinde araştırmalar neticesinde, kalp hastalıkları kanser, diyabet ve yaygın hastalıklara karşı beslenme zenginliğini ortaya koydular.

Kyani yasaklandı mı?

Kyani Ürün İçeriği

Kyani yasaklandı mı? Kyani yasal mı? Kyani kapatıldı mı? gibi soruların cevabını en doğru şekilde yorumluyoruz. Oluşturulan araştırmalar neticesinde sadece tek bir işlev gören ürünler yerine, insan vücudunun temel 8 sistemini destekleyen 3 iç beslenme sistemi oluşturuldu. Aynı zamanda cildin onarılmasına ve yenilenmesine yardımcı olan, 5 diş ürüne odaklanıldı. Kyani yasaklandı mı? bakın yasaklanmış mı? Bu kadar iyi bir sitemde yapılan çalışmanın getirdiği kazanç eleştirilmekte. Kyani ürünleri ayrı ayrı mükemmel sonuçlar çıkartan besin takviyeleridir. Ürünlerin tümü aynı anda kullanıldığı zaman sinerjik bir etki oluşur.

Piyasada zengin içeriği ile dikkat çeken bu ürün, vitamin kaynağıdır. Kyani sahtekârlığı önlemini almak için gerekli olan gıda sertifikaları mevcuttur. Ürünlerin faydalarını şu şekilde sıralayabiliriz;

  • Yorgunluk ve bitkinliği azaltır.
  • Bağışıklık sistemini kuvvetlendirir.
  • Omega 3 içermektedir.
  • İçeriğinde EPA ve DHA ile kalp ve damar sağlığını korumaktadır.
  • DHA ile beyin, kas ve sinir sistemlerinin korunmasına yardımcı olur.

Kyani yasaklandı mı? Kyani yasal mı? sizce bu soruların cevabı da açık değil mi? Ürünler ileri teknoloji ve gelişmiş fabrikalarda steril bir şekilde üretilmektedir. Kyani ürün sıvı ekstrat olarak üretilmektedir. Bu nedenden ötürü İnsan vücudunda kısa sürede etki göstermektedir. İçeriğinde 22 adet kırmızı, mor meyve,  aloe vera, noni meyvesi, süper sebze ve arı poleni de dâhil olmak üzere vücudun yenilenmesi için gerekli olan, temel bütün maddeleri barındırır. Kyani dolandırıcılık yapılmamasıadınagerekliolantümtedbirlerisağlamıştır.

kyani yasal mı?

Kyani A,C, E, D3, B1, B2, B3, B5, B6, B12, Biotin, Kolin, para amino, Benzoik asit ve folik asit gibi değerli olan tüm vitaminleri içermektedir. Bu vitaminler vücuttaki her türlü biyokimyasal ve fizyolojik süreci kolaylaştırmaktadır. Omega 3 içeren bu üründe balık yağı, Alaska sockeye somonundan elde edilir. Bu vitamini Vücudun üretemediği için dışarıdan alınması gereken zorunlu bir yağ asitidir.

Üründe kullanılan noni meyvesi oksit miktarının artmasına yardımcı olur. Bu oksitler, yaş ilerledikçe vücutta daha az üretilmeye başlar. Vücudun doğal yollardan nitrik oksit üretmesini sağlayan Kyani fazlasını ter ve idrar yolu ile dışarı atmaktadır.