Yeni nesil girişimcilik ürünü olan Kyani kapatıldı mı? Kyani ile artık network marketing oldukça yaygınlaşan bir pozisyonundadır. Her ne kadar Kyani sahtekârlığı gibi spekülasyonlar ile kullanıcıların aklını karıştırmaya çalışan asparagaslar olsa da, hem ürün satın almak hem de ürün satabilmek için sizin de güvenle başvurabileceğiniz bir sistemdir.

1966’dan beri dünya genelinde devam eden Kyani kapatıldı söylentileri duyulmakta. Kyani de bu network marketing sisteminin amacı, tüketim ağı oluşturarak pek çok kullanıcı ile bir araya gelmektir. Dünyada sağlık sektörünün oldukça gelişmesi ile birlikte Kyani bu büyüyen sektör içinde yerini alarak hizmet vermeye hala devam etmektedir. Firmada asla insan doğasına ürün barındırmamaktadır.

Kyani kapatıldı

Kyani Dolandırıcılık Mı Yapıyor?

İnsanları bu marka ismi ile dolandırmaya kalkışan pek çok insan bulunabildiği için Kyani dolandırıcılık , Kyani dolandırıcılık şeklinde karalamalar da olabilmektedir. Her zaman için gerçek bir Kyani üyesi ile görüşmek ve orijinal sitesini incelemek size fayda sağlayacaktır. Alaska yaban mersini temelli bir üretim süreci geçiren Kyani farklı sağlık paketleri üzerinden değişik hizmetler vermektedir.

Kyani kapatıldı mı? sorusuna yanıtlarımız şöyle; Sadece Türkiye’de değil dünya ülkelerine de ticaret sağlayıp milyonlarca kişiye ürünlerinde ulaşım sağlamaktadır. Ayrıca yapılan tüm kazançların da vergiye bağlandığı Kyani sistemi hakkında şu bilgileri bilmeniz, diğer piyasa firmalarından farklarını görmenizi sağlayacaktır.

Kyani kapatıldı mı?
  • Birçok kozmetik firmasının yaptığı sistem üzerinden ilerleyen firma asla bir saadet zinciri olmamaktadır. Aynı o firmalar gibi kendisi de Dünya Direkt Satış Derneği ve Seldia’ya üye olan Kyani de denetlenmektedir. Aynı zamanda yasal olan bu satış sisteminde hem kendi kazançları hem de distribütörlerine verdikleri prim üzerinden vergi ödemektedir.
  • Dolandırıcı firmaların aksine göstermelik değil reel bir ürün kategorisi olan Kyani’de size kullanıcılar tarafında talep edilip beğenilen ürünleri elinize sunar.
  • Her adımın legal olarak ilerlediği firma için Kyani kapatıldı, Kyani dolandırıcılık, Kyani sahtekârlığı haberleri sadece birer çamur atma girişiminden başka bir şey değildir.
  • Pek çok firma reklam için gereksiz ve çokça para harcarken, Kyani sistemi sadece tavsiye üzerine satış yapmaktadır. Bu sayede tavsiye eden kullanıcılarına para kazandırarak reklam gereğini bu şekilde daha gerçekçi ve efektif bir formülle karşılarlar.
  • Asla bir kolay para kazanma sitesi değil, gerçek emekçiliğin ve girişimciliğin ortaya çıktığı bir pazarlama alanıdır.
Kynai dolandırıcılık gerçek mi?

Kyani Sahtekârlığı

Hakkında pek çok karalama kampanyası başlatılan Kyani bünyesinde toplam ciro, 800 milyar doları bulmaktadır. Bu bağlamda gösterilen başarısı yüzünden her ne kadar sürekli Kyani kapatıldı, Kyani dolandırıcılık, Kyani sahtekarlığı şeklinde asparagas haberler çıksa da doğru bir internet araştırmasının ardından işin perde arkasına ve tüm çıplaklığı ile gerçeklere ulaşmanız mümkün olmaktadır. En doğru bilgilere firmanın yetkililerinden ulaşılabileceği de unutulmamalıdır. Ayrıca Kyani’deki şikâyet kısmı dikkate alındığında bu şikâyetlerin genelde ürünlerin yanlış kullanımı ya da teslimat ile ilgili olduğu görülmektedir. Bu da firma tarafından kurulan inceleme ve destek ekibi ile kolay bir şekilde çözüme kavuşturulabilmektedir.